Powstaje książka kucharska z przepisami mieszkańców naszej gminy

Stowarzyszenie Pomocy FENIKS realizuje projektu „Po naszymu, czyli po ślonsku”, w ramach którego powstanie książka kucharska z przepisami mieszkańców Gminy Czerwionka – Leszczyny. Swój przepis może zgłosić każdy zainteresowany.Zgłoszenia można nadsyłać drogą elektroniczną, tradycyjnie pocztową, a także dostarczyć osobiście do Czerwionki na ulicę 3 Maja 19. W książce obok przepisu zawarte zostanie zdjęcie potrawy, a także imię i nazwisko autora przepisu. Przepisy zostają wybrane przez zespół redakcyjny, w skład którego wchodzą przedstawiciele Stowarzyszenia Pomocy FENIK, a także osoby związane z działającym na terenie naszej Gminy lokalami.

Szczegóły dotyczące projektu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie OSP Czerwionka.

Zapraszamy naszych mieszkańców do projektu i mamy nadzieję, że w książce znajdzie się przepis rodem z książenickiej ziemi!