Drużynowy Turniej Sąsiedzki! Zgłoś się już dziś!

Zdrowa rywalizacja i świetna zabawa – to z pewnością zagwarantuje nam Drużynowy Turniej Sąsiedzki w ramach projektu „Sajockiej tradycji duch i aktywny ruch”, w którym drużyny będą walczyć o wspaniałe nagrody.Program tegorocznych dożynek sołeckich w Książenicach zapowiada się bardzo interesująco. Prócz tradycyjnego ceremoniału dożynkowego oraz występów lokalnych artystów, boczne boisko LKS „Unia” Książenice stanie się niejako areną zmagań mieszkańców w ramach Drużynowego Turnieju Sąsiedzkiego.

Osiem pięcioosobowych drużyn zmierzy się między sobą w ośmiu zabawnych konkurencjach, które z założenia poprzez zabawę i ruch mają nawiązywać do lokalnych tradycji ludowych. Będą to takie konkurencje jak np. przecinanie drzewa, rzut ”ociepką” słomy, ubijanie piany itp. Aktywności wymagające zaangażowania, ale także kooperacji i współpracy między członkami zespołu.

Dla wszystkich uczestników są przewidziane nagrody w postaci dyplomu i pamiątkowych gadżetów, zaś dla 3 zwycięskich drużyn nagrody w postaci upominków ufundowanych przez lokalnych przedsiębiorców i nie tylko: w formie bonów podarunkowych, także tych nieoczywistych. 🙂 Ponadto spośród wszystkich uczestników turnieju jury nagrodzi 3 osoby indywidualnie za „kreatywność i ducha dobrej zabawy” podczas wykonywania poszczególnych konkurencji.

Turniej odbędzie się 10 września o godz. 15:00. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 3 września br.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami można przesłać drogą mailową: razemdlaksiazenic@gmail.com, przez Facebooka fb.com/razemdlaksiazenic lub dostarczyć osobiście do członków grupy nieformalnej Razem dla Książenic (Martyna Hanak, Alicja Markiewka, Marcin Markiewka).

We wtorek (29.08.2017) i czwartek (31.08.2017) będzie możliwość zgłoszenia swojej drużyny w Sołtysówce w godz. 18:00 – 19:00. Potrzebne formularze, będą czekały na Was!

Zabierz rodzinę i znajomych! Pokażmy wszystkim, że mieszkańcy Książenic potrafią dobrze się bawić, a największym walorem naszej miejscowości są zaangażowani i aktywni ludzie, ochoczo kultywujący tradycje i kulturę, ale w nowoczesnym wydaniu.
Załączniki do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy
Regulamin
Lista konkurencji
Zgoda na udział osoby niepełnoletniej