Za nami III Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Książenic

W sobotę 23.11.2019 r., w Szkole Podstawowej w Książenicach odbył się III Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Książenic. W szranki odważyło się stanąć 23. zawodników. Turniej rozgrywany był w trzech kategoriach: Szkoła Podstawowa, Liceum, 18+.

Uczestnicy 3. Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Ksiażenic

Zwycięzca każdej kategorii otrzymał kartę podarunkową o wartości 150 zł, zdobywca 2. miejsca – 100 zł, a za trzecie miejsce – 50 zł. Pierwsze trzy miejsca nagrodzone były także okolicznościowymi pucharami.

Pamiątkowe puchary i nagrody dla zwycięzców

W kategorii Szkoła Podstawowa zwyciężył Kamil Jendrusz z Mikołowa, drugie miejsce zajął Oliwier Janicki z Leszczyn, trzeci był Dominik Groborz

Zwycięzcy kategorii Szkoła Podstawowa

W kategorii Liceum niepokonany okazał się Krzysztof Gumiński. Drugie miejsce przypadło Mateuszkowi Ryszce, trzecie Wojtkowi Helisowi, a tuż za podium znalazł się Jakub Herok.

Zwycięzcy kategorii Liceum

Po zaciętej walce w kategorii 18 + wygrał Kamil Durak z Rudy Śląskiej, druga był Sabina Wyrobek z Przegędzy, miejsce trzecie zajął Krzysztof Gumiński z Książenic.