Nowy oddział przedszkolny w książenickiej szkole

Od 1 września przy Szkole Podstawowej zostały oddane do użytku nowe pomieszczenia dla oddziałów przedszkolnych. Dotychczas użytkowana świetlica szkolna została zaadoptowana na oddziały przedszkolne.Przy szkole powstała osobna część dla maluchów w wieku przedszkolnym. Powstało osobne wejście, nowa szatnia, pełny węzeł sanitarny, dostosowany do wieku dzieci oraz piękna sala do zajęć.

Maluchy mają teraz komfortowe warunki w czasie pobytu w oddziałach przedszkolnych.
Kolorowe pomieszczenia, nowe wyposażenie zachęca dzieci do aktywnego udziału w zajęciach. Inwestycji mogła zostać zrealizowana dzięki
współpracy z Gminą i wyjątkowej życzliwości Burmistrza Wiesława Janiszewskiego. Całość prac została wykonana podczas minionych wakacji,
co wymagało niezwykłego zaangażowania, zarówno firm wykonujących prace remontowe, które stawały na głowie, aby dotrzymać terminów i wysokiej jakości pracy, jak również personelu gospodarczego szkoły.

Dyrektor szkoły serdecznie dziękuje za to, że „rzeczy niemożliwe stały się możliwe” a ludzie nie zawiedli i kolejny raz stanęli na wysokości zadania. Wszyscy, którzy mają swój udział w tym przedsięwzięciu „Jesteście niesamowici” i za to dziękuję z całego serca!

Zapraszamy do obejrzenia klipu promującego nowy, przedszkolny oddział: