Drużynowy Turniej Sąsiedzki vol. 2

Zdrowa rywalizacja i świetna zabawa – to z pewnością zagwarantuje nam drugi w historii sołectwa Drużynowy Turniej Sąsiedzki w ramach projektu „Sajockiej tradycji duch i aktywny ruch vol.2.” podczas tegorocznego Święta Plonów! Dożynki 2018 zapowiadają się zatem niezwykle ciekawie

Rzuty ociepką słomy, slalom z główkami kapusty, wicie wianków i przecinanie drzewa na czas – to jedne z wielu zmagań, które podejmowali uczestnicy pierwszego turnieju sąsiedzkiego w historii sołectwa. Wszystko w atmosferze zdrowej rywalizacji i dobrej zabawy. Otwierając zapisy na II turniej przypominamy jak wyglądała rywalizacja sprzed roku!

Najważniejsze informacje:

  • Turniej odbędzie się 26 sierpnia o godz. 15:00. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 22 sierpnia br.
  • Czekamy na 5-osobowe drużyny, minimum: 1 dorosły mężczyzna, 1 dorosła kobieta, jedna osoba do ukończenia 18 rż.
  • Wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami można przesłać drogą mailową: razemdlaksiazenic@gmail.com, przez stronę www.razemdlaksiazenic.pl, Facebooka facebook.com/razemdlaksiazenic lub dostarczyć osobiście do Organizatorów  (Martyna Hanak, Alicja Markiewka, Marcin Markiewka, Andrzej Hanak).
  • W tym roku lista konkurencji będzie niespodzianką 
  • Zabierz rodzinę i znajomych! Pokażmy wszystkim, że mieszkańcy Książenic potrafią dobrze się bawić, a największym walorem naszej miejscowości są zaangażowani i aktywni ludzie, ochoczo kultywujący tradycje i kulturę, ale w nowoczesnym wydaniu.
  • Na uczestników turnieju czekają nagrody rzeczowe i nie tylko! 

Załączniki do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy
Zgoda udziału dla osoby niepełnoletniej
Regulamin Turnieju

Turniej w ramach projektu „Sajockiej tradycji ruch i aktywny ruch vol.2.” jest współfinansowany z budżetu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.