Witamy w serwisie Sołectwa Książenice. Dzisiaj jest wtorek, 22 sierpnia 2017
Wyniki wyborów do Powiatu
dodano: 2014-12-02, napisał: Marcin
Poniżej prezentujemy dane dotyczące wyników głosowania do Rady Powiatu, które odbyło się 16 listopada 2014 roku.
W Książenicach wydano 898 kart do głosowania. Z urny wyjęto 897. Oddano łącznie 762 głosy ważne i 135 głosów  nieważnych.

Oddane głosy na poszczególne listy:
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1     Wincenty Józef Klyta 22 MANDAT
2     Cezary Dominik Rajca 10 MANDAT
3     Ryszard Piskulak 0
4     Józef Rafał Czech 89
5     Gabriel Robert Breguła 1
6     Sylwia Patrycja Cuber 3
7     Iwona Maria Piwczyk 5
8     Waldemar Krzysztof Rusin 0
9     Anna Monika Musioł 2
10     Adam Jan Herdzina 5
11     Ewa Żak 8
Razem: 145

Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa Subregionu
1     Izabella Barbara Krasowska-Salamon 15 MANDAT
2     Katarzyna Beata Smyczek 0
3     Jerzy Józef Brząkalik 5 MANDAT
4     Damian Wiesław Jankowski 2
5     Henryk Głombik 3
6     Joanna Barbara Dworowy 1
7     Gabriela Maria Jasiak 0
8     Ewa Teresa Widuch 0
9     Augustyn Gerard Malcherczyk 0
10     Józef Piotr Skopek 79
11     Mirosław Stanisław Pawlas 2
12     Teresa Maria Grzonka 4
13     Stefan Józef Palarz 1
14     Kazimierz Kluczniok 2
15     Krystyna Maria Piffczyk 3
16     Wanda Katarzyna Szczepaniak-Mura 0
17     Aleksandra Agata Lipus 0
18     Bogdan Piotr Meps 0
19     Kazimierz Leszek Wypych 0
20     Joanna Zuzanna Nowak 1
Razem: 118

Komitet Wyborczy Wyborców Przyjazna Gmina Przyjazny Powiat
1     Jan Tokarz 27 MANDAT
2     Ewa Irena Kluczniok 10
3     Zbigniew Henryk Cieślik 5
4     Gabriela Joanna Bodys 3
5     Grzegorz Jan Swinka 3
6     Krzysztof Dominik Szmuk 0
7     Beata Katarzyna Szulc-Kędzior 0
8     Grzegorz Piotr Marek 0
9     Wojciech Piotr Nalepa 3
10     Bronisław Płaczek 1
11     Jerzy Stanisław Adamczyk 2
12     Irena Cecylia Krzyżowska 0
13     Tomasz Aleksander Hajduk 1
14     Bożena Babczyńska 1
15     Antoni Radecki 26
16     Urszula Gertruda Olszowska 1
17     Michał Andrzej Szombara 0
18     Beatrycze Anna Szymczyk 2
19     Franciszek Paweł Szostak 2
20     Edyta Zuzanna Skrzypczyk 0
Razem: 87

Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Rozwoju Gmin Regionu Rybnickiego
1     Marek Bogusław Profaska 52 MANDAT
2     Jacek Władysław Wowra 13
3     Irena Ewa Woźnica 10 MANDAT
4     Gabriela Cecylia Grochla 5
5     Bogusław Piotr Żelazny 0
6     Krzysztof Józef Kalinowski 0
7     Małgorzata Gabriela Marciniak 0
8     Anna Bober 0
9     Salomea Anna Morawin 124
10     Anna Lilla Jaksik 0
11     Iwona Marzena Szura 3
12     Eugeniusz Antoni Staniczek 1
13     Kazimierz Marian Skuta 0
14     Michał Jan Cichoń 3 MANDAT
15     Ireneusz Józef Iskrzycki 2
16     Robert Jan Bluszcz 4
17     Łukasz Adam Gamoń 0
18     Artur Mikołaj Bednarz 0
19     Andrzej Antoni Podorski 57
20     Andrzej Tomasz Wącirz 4
Razem: 278

Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Śląska "Ciosek" - Razem dla Śląska
1     Mariusz Tomasz Kaszek 0 MANDAT
2     Eugeniusz Henryk Adamiec 6 MANDAT
3     Alojzy Klasik 4
4     Alodia Laura Urbańczyk 1
5     Piotr Jacek Tomaszczyk 0
6     Teresa Danuta Szwed 0
7     Piotr Jan Miozga 0
8     Zofia Edyta Kołodziejczyk-Dura 0
9     Alfred Stanisław Dębicki 1
10     Claudia Katarzyna Chwołka 3
11     Janusz Piotr Jasiek 0
12     Mirosława Renata Piecha 0
13     Antoni Ludwik Fojcik 0
14     Urszula Barbara Kolarczyk 0
15     Adam Piotr Spyra 1
16     Katarzyna Joanna Szwan 0
17     Robert Borkowski 28
18     Adrian Łukasz Śleziona 77
19     Bożena Ewa Śliwa-Rak 2
20     Andrzej Piotr Raudner 11
Razem: 134

Kandydaci, którzy zdobyli mandaty i Ich sumaryczna liczba głosów w całym I Okręgu Wyborczym:
Wincenty Józef Klyta, Czerwionka - Leszczyny - głosów: 563
Cezary Dominik Rajca, Czerwionka - Leszczyny - głosów: 497
Izabella Barbara Krasowska-Salamon, Czerwionka - Leszczyny - głosów: 453
Jerzy Józef Brząkalik, Czerwionka - Leszczyny - głosów: 253
Jan Tokarz, Czerwionka - Leszczyny - głosów: 375
Marek Bogusław Profaska, Czerwionka - Leszczyny - głosów: 1212
Irena Ewa Woźnica, Czerwionka - Leszczyny - głosów: 325
Michał Jan Cichoń, Bełk - głosów: 326
Mariusz Tomasz Kaszek, Czerwionka - Leszczyny - głosów: 442
Eugeniusz Henryk Adamiec, Bełk - głosów: 492

Kandydaci, mieszkańcy Ksiażenic i Ich sumaryczna liczba głosów w I Okręgu Wyborczym:
Czech Józef Rafał - głosów: 159
Skopek Józef Piotr - głosów: 85
Radecki Antoni - głosów: 32
Morawin Salomea Anna - głosów: 132
Podorski Andrzej Antoni - głosów: 60
Borkowski Robert - głosów: 32

Wyniki za http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/wyniki/protokoly/21634/41486
Wyświetleń: 1282
Newsletter:
chcesz być informowany o tym co dzieje się w naszym Sołectwie?

Zapisz się do newslettera!